Co zrobić, aby powiększyć biust? Najlepsze sposoby

Co zrobić, aby powiększyć biust

Wiele kobiet narzeka na wymiary swojego biustu. Największe niezadowolenie wykazują posiadaczki miseczki „A” oraz „B”, co jest w pełni zrozumiałe. Panie uciekają do metod pozwalających zwiększyć optycznie wymiary piersi: noszenia biustonoszów z systemem push-up i konturowania piersi. To jednak nie zawsze jest wystarczające. Wiele kobiet idzie znacznie dalej i powiększa biust wykorzystując rozmaite metody oferowane przez medycynę.

5 sposobów na większy biust

Implanty piersiowe

Operacja plastyczna polegająca na wszczepieniu implantów piersiowych to absolutnie najskuteczniejsze rozwiązanie. Jego dożywotnia trwałość i możliwość powiększenia o dowolną ilość rozmiarów jest wabikiem dla wielu Pań. Koszt operacji tego typu to minimum kilkanaście tysięcy złotych.

Macrolane, czyli kwas hialuronowy

Aplikacja preparatu o nazwie Macrolane to metoda, która pozwala powiększyć piersi o 1-2 rozmiary. Trwałość tego zabiegu to maksymalnie 30 miesięcy (aby utrzymać efekt dłużej należy realizować dodatkowe zabiegi uzupełniające). Koszt oscyluje w granicach 10 000 złotych.

Lipomodeling, czyli powiększanie tkanką tłuszczową

Tzw. powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg typu „2 w 1”. Dzielony jest na dwie części: liposukcję (odsysanie tłuszczu z miejsc takich jak uda i pośladki) oraz aplikację uzyskanego, odwirowanego materiału do piersi. Efekty zależne są od poziomu przyswajalność tłuszczu. Koszt zabiegu zwykle nie jest mniejszy niż kilkanaście tysięcy złotych.

Suplementy diet

Preparaty na powiększanie biustu w tabletkach to rozwiązanie o zróżnicowanej efektywności. Jednakże ze względu na swoją niską cenę (200-300 złotych) są bardzo często wykorzystywane. Bazują na fitoestrogenach – naturalnych, żeńskich hormonach. Najlepsze produkty pozwalają powiększyć piersi o nawet dwa rozmiary.

Tabletki antykoncepcyjne, czyli terapia hormonalna

To metoda, którą trudno polecać. Ingerencja w gospodarkę hormonalną może nieść za sobą skutki uboczne. Nie mniej jednak – to rozwiązanie skuteczne, które pozwala powiększyć piersi na czas terapii o 1-2 rozmiary.

Czy na pewno biust to kluczowy element urody?

Chęć posiadania większego biustu to wynik faktu, iż przez wiele kobiet biust uważany jest za najważniejszy element kobiecej urody. Co do tego, można mieć jednak spore wątpliwości.

Wszakże, wiele sondaży wskazuje, że w oczach mężczyzn, biust jest ważny, ale nie najważniejszy. Zdecydowanie większą uwagę mężczyźni przykładają do ogólnej sylwetki, twarzy oraz pupy. W związku z powyższym, może warto najpierw zastanowić się nad redukcją zbędnych kilogramów, treningiem pośladków oraz pielęgnacją twarzy? Być może te czynności efektywniej wpłyną na urodę.

Chcesz powiększyć biust, ale nie wiesz którą metodę wybrać…

Do gabinetów medycyny estetycznej bardzo często przychodzą kobiety, które pragną powiększyć biust, ale nie są przekonane co do konkretnego sposobu. Wszak, każda z metod ma swoje plusy i minusy. Żadna nie jest idealnym rozwiązaniem.

Zdecydowanie najczęściej rekomenduje się metode powiększania kwasem hialuronowym, gdyż jest to sposób, który:

  • gwarantuje doskonałe rezultaty
  • jest trwały (efekt utrzymuje się około 24 miesiące)
  • jest bezpieczny dla zdrowia 

Niestetety, lwiej części kobiet nie stać na realizację tego zabiegu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem zdają się być kremy i suplementy diety na większy biust, takie jak chociażby ProBreast Plus.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*